Responsabil Traduceri Suporturi de Formare pentru Renault Academie

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se ocupa de gestionarea traducerilor suporturilor de formare Renault Academie;
- Este interlocutorul unic pentru toate traducerile tehnice realizate in cadrul Grupului Renault;
- Respecta procedura de traducere pentru suporturile de formare;
- Realizeaza rapoarte regulate catre celelate centre de traduceri din cadrul Grupului Renault.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (de preferinta in domeniul limbilor straine);
- Cunostinte de engleza si franceza la nivel avansat;
- O prima experienta de lucru constituie un avantaj;
- Operare PC MS Office (Word, Excel,Power Point, Acces)-nivel avansat;
- Capacitate de organizare si prioritizare;
- Capacitate de comunicare, seriozitate, confidentialitate.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.