RESPONSABIL TEHNIC

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

elaboreaza lista de materiale, calculeaza materialul si manopera necesara pentru executia lucrarii
emite specificatii tehnice pentru aprovizionare
redacteaza cererile de achizitionare pentru masini unelte necesare unei anumite comenzi
evalueaza daca lucrarea respectiva exista operatii care trebuie subcontractata la un atelier de executie extern
transmite intreaga documentatie Departamentelor Comercial si Aprovizionare
defineste activitatile de proiectare/tehnice legate de comanda

CERINTE

Aptitudini de conducere coordonare si planificare
Inginer mecanic
Experienta de minim 2 ani intr-un post similar
Bune cunostiinte de operare autocad
Experienta in detalierea desenelor in structuri metalice din profile europene
Aptitudini bune de comunicare si de lucru in echipa
Limba Italiana

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.