Responsabil tehnic

Business Concepts International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilul Tehnic este persoana cheie, care ofera solutii tehnice departamentului Montaj, controleaza calitatea montajelor, este capabil sa faca un necesar de materiale si un deviz pentru o noua lucrare. Este persoana care se ocupa de receptia finala a lucrarilor alaturi de beneficiar.

CERINTE

Cerinte Obligatorii:
-Absolventul unei institutii de invatamant (preferabil tehnic-inginer),
-Permis de conducere categoria B (minim 2 ani vechime),
-Excelent organizator, spirit analitic, capabil sa ia decizii si sa-si asume responsabilitati,
-Persoana comunicativa, capabil sa discute cu oameni din diverse categorii sociale,
-Cunostiinte PC (word, excel),
-Capacitatea de a lucra sub stres, la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Masina de servici,
Telefon de servici,
Traininguri, cursuri si scolarizari la pincipalii producatori ai caror parteneri de afaceri suntem,
Posibilitatea de promovare si dezvoltare in cadrul firmei noastre

Firma specializata in distributia si montajul de invelitori si accestorii:Bramac,Tondach, Velux, Lindab, Ruukki, ACO