Responsabil Sistem Management Calitate¿Mediu-Securitate

S.C. ROMIB S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se subordoneaza directorului sistem management integrat
- Asigura relatiile in domeniul calitatii-mediului-securitatii cu clientii si autoritatile
- Intocmeste si actualizeaza documente specifice sistemului integrat
- Actualizeaza baza de date cu legislatia aplicabila sistemului de management integrat
- Asigura suport pentru implementarea cerintelor sistemului integrat in cadrul proceseor de executie
- Participa la auditurile interne si urmareste implementarea actiunilor dispuse
- Stabileste conditii contractuale din punct de vedere al respectarii cerintelor legislatiei privind calitatea, mediul si securitatea muncii
- Intocmeste rapoarte de stadiu cu privire la implementarea cerintelor sistemului
- Propune masuri corective si preventive de eliminare a situatiilor neconforme
- Asigura suport pentru activitatile de controlul calitatii

CERINTE

- Persoana dinamica, motivata, analitica, capacitate de lucru in echipa, in conditii de stress si cu termene impuse
- Abilitati deosebite de comunicare scris si oral
- Experienta relevanta intr-o firma cunoscuta cu profil de constructii/instalatii
- Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara
- Studii superioare tehnice, cursuri si atestate in domeniul calitatii-mediului-securitatii
- Cunoasterea limbii engleze
- Carnet de conducere si disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial complex: Salariu motivant + Tichete de masa + bonusuri + transport asigurat (gratuit sau decontare transport propriu)
Training si dezvoltare profesionala excelente.
Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o companie leader grup firme in domeniul constructiilor industriale si civile
Vor fi contactati numai candidatii care corespund cerintelor.

Lider de grup si antreprenor general; domeniul de activitate :- proiectare ,inginerie, pregatire on-site, instalatii electrice, instrumentatie si control, curenti slabi, infrastructura, lucrari de structuri si finisaje interioare, instalatii si aer conditionat, sanitare, termice