Responsabil Signalistica/Materiale Promotionale/Expozitii/Evenimente

ACOM MATERIALE DE CONSTRUCTII SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil pentru planificarea si pregatirea de evenimente (participari la targuri, adunari si consilii ale actionarilor, etc)
- Sprijina planificarea, conceperea si realizarea de expozitii pentru clientii ACOM
- Responsabil pentru negocieri, comenzi, achizitii, gestionarea stocurilor, destocare/vanzare a elementelor promotionale/elemente de signalistica
- Consiliaza clientii referitor la cele mai bune modalitati de promovare externa si interna
- Este raspunzator pentru colaborarea cu firmele producatoare de materiale promotionale, organizeaza achizitia si distributia acestora

CERINTE

- Studii superioare finalizate
- Cunostinte bune de limba germana si/sau engleza
- Experienta in organizarea de evenimente, expozitii, targuri
- Experienta in lucrul cu materiale promotionale interne si externe
- Cunostinte tehnice de baza, creativitate si abilitati de comunicare
- Cunostinte bune ale programelor de grafica ( Photoshop, Coral Draw)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu materiale de constructii.