Responsabil showroom perdele si draperii

Dalila Interior Concept SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate predominanta de showroom
Program lucru: 8 ore / zi (full-time)
Beneficii: salariu fix, bonus din vanzari, telefon mobil
Activitati de vanzare, ofertare, contracte etc.
Activitati de contabilitate primara
Activitati de masuratori si participare la montaj (doar pentru a se asigura ca este totul in regula)

CERINTE

Persoana pozitiva, dinamica, cu initiativa, inventiva si atenta la detalii
Punctualitate si seriozitate
Flexibilitate
Ne intereseaza o persoana care doreste un job stabil
Experienta in vanzari si in lucrul cu oamenii
Minime cunostinte de contabilitate primara
Cunostinte de limba engleza
Permis conducere categoria B (constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonusuri din vanzari
Telefon mobil

Dalila Interior detine doua showroom-uri in Bucuresti de perdele si draperii care ofera servicii complete de confectionare, montaj si intretinere materiale. Avem atelier de croitorie in care ne punem in valoare inventivitatea si creativitatea. Dorim sa oferim clientilor nostri numai produse si servicii de calitate, de aceea suntem mereu atenti la detalii.