RESPONSABIL SERVICIU TEHNIC

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma de constructii civile si industriale la cheie care isi extinde activitatea, cautam un profesionist cu experienta si orientat catre obtinerea de rezultate pentru postul de:

Responsabilitati

- Face devize, oferte, urmarire decontare, situatii de plata, asigurand buna functionare a activitatii, productivitatea si profitabilitatea lucrarilor;

- Sugereaza strategii pentru a optimiza activitatea, propune noi solutii;

- Se implica in rezolvarea problemelor ce pot aparea;

- Sprijina si dezvolta echipa cu care lucreaza;

CERINTE

- Studii superioare- Constructii,

- De preferat cu experienta profesionala de 4-5 ani intr-o pozitie similara;

- Experienta in realizarea de documentatii tehnice si oferte;

- Operare PC;

- Persoana foarte organizata, capabila sa coordoneze si sa gestioneze mai multe activitati;

- Initiativa, autoritate, orientarea catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;

- Persoana serioasa, responsabila, dinamica, comunicativa;

- Bun leader, cu abilitatea de a coordona oamenii si a le oferi indrumare;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca foarte bune,

- Salariu atractiv

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.