Responsabil serviciu paza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, planifica si controleaza desfasurarea activitatii de securitate (paza + sisteme tehnice) in obiectivele locale si din tara;
- Intocmeste documentele specifice postului;
- Mentine legatura cu organele de politie;
- Ia masuri directe pentru conformare la norme si proceduri interne ale societatii;
- Verifica situatiile de incalcari de proceduri care au condus la pierderi de bunuri din cadrul obiectivelor si intocmeste rapoarte;
- Verifica modul de executie al contractelor in derulare pe linie de securitate;
- Cunoaste procedurile interne referitoare la securitatea bunurilor, analizeaza punctele critice ale procedurilor si propune masuri de imbunatatire a acestora.

CERINTE

- Experienta intr-o functie de conducere/coordonare prezinta avantaj;
- Persoana orientata spre atingerea obiectivelor;
- Integritate, onestitate;
- Cunostinte operare PC;
- Fara cazier;
- Clinic sanatos;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Permis auto cat. B (obligatoriu), cu vechime de minim 3 ani.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv