RESPONSABIL SECURITATEA SI SANATATEA MUNCII

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie este o excelenta oportunitate de a lucra intr-un mediu profesionist international, pentru un grup de companii din industria utilajelor pentru constructii. In pozitia de

vei fi responsabil de:

Proiectarea, implementarea, mentinerea si imbunatatirea politicilor de securitate si sanatate in munca pentru cele 3 societati ale Grupului
Planificarea si coordonarea activitatii serviciului intern de prevenire si protectie conform reglementarilor legale in vigoare
Planificarea si coordonarea activitatii Comitetului de Securitate si Sanatate in Munca (CSSM)
Implementarea si supravegherea respectarii procedurilor si masurilor de prevenire, sanatate si securitatea muncii
Propunerea bugetul necesar activitatii sale si participarea la urmarirea acestuia in cadrul estimarilor periodice

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

Studii superioare tehnice (conform legislatiei in vigoare)
Experienta pe un post similar de minim 2 ani
Cunostinte tehnice generale
Bune cunostinte operare PC (MS Office)
Buna cunoastere a limbii engleze
Permis de conducere categoria B
Abilitati de comunicare si convingere
Capacitate de analiza si sinteza
Dinamism si disponibilitate de deplasare (aproximativ 50% din timpul de lucru)

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru ofera oportunitatea de a lucra cu unul din cei mai importanti jucatori pe piata din segmentul echipamentelor industriale.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.