Responsabil securitate

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatile de aplicare a masurilor de protectie fizica;
- Monitorizeaza planul de paza si aparare a obiectivului;
- Deruleaza activitatea de control acces;
- Elaboreaza normele si procedura operationala provind protectia fizica;
- Efectueaza verificarile preventive si corective ale sistemelor de securitate;
- Genereaza rapoarte zilnice, saptamanale, lunare conform cerintelor Visa si MasterCard;
- Intervine in cazul situatiilor de urgenta conform cu planurile de alarmare si interventie.

CERINTE

- Absolvent studii superioare, profil tehnic
- Experienta in cadrul MI sau MAPN
- Bun cunoscator al sistemelor de securitate
- Limba engleza – nivel mediu
- Cunostinte operare PC (Word, Excel)
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- Persoana organizata, atenta la detalii
- Initiativa si capacitate de adaptare la un mediu de lucru dinamic

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de training;
- Transport asigurat cu microbuzele companiei.

Inform Lykos S.A. - companie multinationala, specializata in domeniul tiparirii formularelor pentru afaceri si documentelor securizate, personalizarii cardurilor, si in procesele de externalizare, oferind servicii de tiparire a informatiilor catre companii din domeniul financiar, telecomunicatii sau administratie publica.