Responsabil Review-uri IT&C si Gadgeturi

Cel.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti PASIONAT de TEHNOLOGIE (IT&Telecom)?
Esti PASIONAT de GADGET-uri?
Iti place sa fii la curent cu noutatile din acest domeniu? Prietenii iti cer sfatul cand isi achizitioneaza un nou produs?
Poti lucra full time?
Iti doresti un program flexibil de L-V de 8h/zi?

Atunci noi avem Jobul perfect pentru tine!

Cautam o persoana care sa creeze, sa prezinte si sa editeze review-uri (video) la produse IT&C si Gadget-uri.

CERINTE

- Student/absolvent de studii superioare;
- Cunostinte bune de editare video;
- Excelente abilitati de comunicare verbala.

BENEFICII OFERITE

- Asigurare medicala;
- Decontare transport.

Daca esti interesat, asteptam CV-ul tau si daca esti persoana pe care o cautam, cu siguranta te vom contacta pentru a ne cunoaste!

Magazin online de electronice infiintat in 2004 cu peste 120 angajati si 178 milioane lei cifra de afaceri pe anul 2015.