Responsabil Resurse Umane

Helinick SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si gestionarea dosarelor de personal (contracte individuale de munca, alte acte de angajare, decizii, adeverinte);
- Operarea carnetelor de munca/registrului salariatilor;
- Intretinerea relatiei cu institutiile de stat acreditate (ITM, ANOFM, CASS, Casa de Pensii);
- Completarea si actualizarea bazei de date a angajatilor.
- Alte sarcini specifice postului.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Inspector Resurse Umane;
- Cunostinte de operare PC - Office (Word, Excel), mail;
- Aspect profesional - business

Profilul candidatului ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Abilitati de a stabili relatii cu oameni
- Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
- Orientat spre construirea unei cariere
- Foarte muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
- Om de echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
- Persistent. Creativ, cu initiative;
- Dinamic, energic, optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila;
- Fara obligatii personale (studii de continuat, familie solicitanta sau cu probleme, o slujba secundara, actionar intr-o afacere etc.)
- Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
- Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de experienta dvs. actuala;
- Carte de munca;
- Conditii de lucru occidentale (birou modern, PC etc.).

HELINICK a fost infiintata in 1991, fondatorii sai prevazand o companie destinata rezolvarii problemelor si acordarii unui suport inteligent pentru sistemele de securitate electronica. Ca raspuns la nevoile consumatorilor, a rezultat o dezvoltare a tehnologiei sistemelor de securitate, cat si a solutiilor pentru clienti.
Dezvoltarea societatii a fost posibila utilizand experienta de 15 ani a personalului companiei in domeniul ingineriei sistemelor de inalta securitate, precum si a tehnologiilor avansate.Forta si
dezvoltarea continua se bazeaza pe urmatoarele elemente:
- CALITATE TOTALA certificata ISO9001
- PRODUSE certificate CE
- SERVICE in peste 30 orase din ROMANIA
- INSTRUIRE instalatori/clienti cu suport tehnic complet