Responsabil Resurse Umane

SC HELINICK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si gestionarea dosarelor de personal (contracte individuale de munca, alte acte de angajare, decizii, adeverinte);
- Operarea carnetelor de munca/registrului salariatilor;
- Intretinerea relatiei cu institutiile de stat acreditate (ITM, ANOFM, CASS, Casa de Pensii);
- Completarea si actualizarea bazei de date a angajatilor.
- Alte sarcini specifice postului

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Inspector Resurse Umane;
- Cunostinte de operare PC - Office (Word, Excel), mail;
- Aspect profesional - business

Profilul candidatului ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Abilitati de a stabili relatii cu oameni
- Abilitati de analiza si planificare.
- Inteligent
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Personalitate puternica, Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
- Orientat spre construirea unei cariere
- Foarte muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
- Bun manager de proiect
Om de echipa
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative
Dinamic, energic, Disponibil sa calatoreasca
Optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila
Fara obligatii personale (studii de continuat, familie solicitanta sau cu probleme, o slujba secundara, actionar intr-o afacere, etc.)
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de experienta dvs. actuala
- Carte de munca
- Conditii de luctu occidentale (birou modern, PC, etc.)

HELINICK a fost infiintata in 1991, fondatorii sai prevazand o companie destinata rezolvarii problemelor si acordarii unui suport inteligent pentru sistemele de securitate electronica. Ca raspuns la nevoile consumatorilor, a rezultat o dezvoltare a tehnologiei sistemelor de securitate, cat si a solutiilor pentru clienti.
Dezvoltarea societatii a fost posibila utilizand experienta de 15 ani a personalului companiei in domeniul ingineriei sistemelor de inalta securitate, precum si a tehnologiilor avansate.Forta si dezvoltarea continua se bazeaza pe urmatoarele elemente:
- CALITATE TOTALA certificata ISO9001
- PRODUSE certificate CE
- SERVICE in peste 30 orase din ROMANIA
- INSTRUIRE instalatori/clienti cu suport tehnic complet