Responsabil Resurse Umane

PSS-PROSOFT SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizeaza si coordoneaza procesul de recrutare
-Coordoneaza si implementeaza proiectele HR;
-Pregateste si administreaza dosarele de personal (inclusiv contracte de munca, acte aditionale, decizii, incetare relatii contractuale de munca;)
--Dezvolta noi standarde si procese de HR (traseu de cariera, sisteme motivationale)
-Organizeaza traininguri si evenimente festive pentru angajati ( petrecerea de Craciun pentru angajati, petrecerile de Paste si de Craciun pentru copii angajatilor)
-Intocmeste raportari lunare privind salariatii

CERINTE

- Experienta in domeniu de min 2 ani;
- Experienta in lucru cu oamenii din domeniul IT Hardware - Software
- Cunostinte solide in domeniul legislatiei muncii;
- Cunostinte medii limba engleza;
- Cunostinte temeinice de operare calculator;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Putere de concentrare;
- Atitudine proactiva;
- Constituie avantaj: curs de inspector de personal

BENEFICII OFERITE

- Sansa unei cariere in domeniu;
- Salariu motivant;

Proiectare si dezvoltare de solutii pentru industria vanzarii cu amanuntul. Limbaje: C/C++, VB, Java, SQL; SO: DOS, Windows, Linux; Platforme: Microsoft, IBM; RDBMS: IBM DB2, Oracle, MS SQL