Responsabil Recrutare Leasing Personal

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutare si selectia personalului in leasing ( anunturi postate, screening cv-uri, interviuri)
Identificarea celor mai eficiente canale de recrutare si selectie in domeniul leasingului de personal
Mentinerea si imbunatatirea continua a relatiei cu clientii si candidatii
Supervizarea si controlul tuturor echipelor de angajati in leasing, administrarea personalului

CERINTE

Experienta in recrutarea si administrarea personalului minim 3 ani
Experienta manageriala / dezvoltare proiecte / outsourcing
Studiile superioare / cursurile in domeniu reprezinta un avantaj
Permis de conducere cat B - obligatoriu
Limba engleza - nivel mediu conversational si scris
Disponibilitatea pentru deplasari dese si constante in Bucuresti si in zonele limitrofe ( 90% din activitate)
Disponibilitate pentru program prelungit
Abilitati excelente de comunicare si interelationare
Persoana deschisa, entuziasta, orientata catre rezultat
Deschidere la nou, capacitate rapida si eficienta de rezolvare a conflictelor

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, masina de serviciu, telefon mobil, bonusuri in fuctie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal