Responsabil recrutare

Business Ideas Provider Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea unor sisteme eficiente de promovare a oferelor BIP Grup,
- recrutarea, formarea si evaluarea personalului BIP Grup si extern,
- dezvoltarea grile de motivare a performantei echipelor prestatoare,
- propunerea programe de dezvoltarea profesionala pentru angajati.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- experienta in recrutarea de personal,
- certificarea calitatii de formator de personal constituie un avantaj,
- experienta in evaluarea de personal,

Alicatiile se vor transmite pe adresa de e-mail: e.saulea@bipgrup.ro

BIP Grup este o principala sursa pentru externalizarea serviciilor de merchandising, promovare si distributie POSM, avand avantajul:
- acoperirii nationale,
- structura performanta la nivelul fiecarei divizii (Ex: peste 400 de merchandiseri),
- echipe specializate food & non-food,
- sisteme performante de comunicare si monitorizare,

BIP Grup presteaza in prezent, la nivel national, pentru Red Bull Romania, Tchibo Romania, Elite, Kraft Foods, JTI, Masterfoods, Orkla Foods, Coca Cola, Pepsi, Interbrew, Tuborg, L’Oreal, Colgate-Palmolive etc.