Responsabil Rechapage

InnerLook

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul angajat va fi responsabil de:
- dezvoltarea business-ului de rechapage pentru anvelopele de camion, pe teritoriul Romaniei;
- nivelul performantei generale a echipei sale – 5 persoane
- animarea fortei de vanzare pentru comercializarea pneurilor reconditionate.
- gestionarea activitatilor de colectare a carcaselor in Romania si vanzarea ulterioara a acestora in concordanta cu capacitatea de productie a atelierului de reconditionare.

CERINTE

Candidatul ideal va trebui sa aiba:
- Experienta de cel putin 5 ani in domeniul vanzarilor;
- Experienta anterioara de cel putin 2 ani intr-un post managerial
- Experienta in domeniul comercial in industriile automotive sau vanzarea de produse tehnice (echipamente, masini, utilaje)
- Experienta in gestionarea relatiilor cu clienti mari
-Experienta in vanzarea de tip B2B
- Studii Universitare finalizate;
- Capacitatea de a forma, dezvolta si motiva oamenii din echipa;
- Capacitate de luare a deciziilor.
- Buna intelegere a mediului de afaceri din piata automotive din Romania;
- Spirit analitic si capacitate de organizare;
- Bune abilitati de comunicare si relationare.
- Limbi straine: Engleza sau Franceza – nivel avansat;
- Permis conducere categ B;
- PC skills: bune cunostinte MS Office
- Stabilitate profesionala
- Disponibilitate pentru a calatori 75-80% din timp
- Domiciliul in Bucuresti
- Permis de conducere B

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala atractiva

DESCRIEREA FIRMEI

JobFix

...este o solutie viabila pentru cei aflati in cautarea unui loc de munca sau a unei alternative mai avantajoase. Este suficient sa expediati un e-mail care sa contina CV-ul dumneavoastra pentru a se putea beneficia de toate serviciile oferite de echipa noastra de specialisti in recrutare si plasare de personal.

Proiectul JobFix are un sistem de valori care se defineste in primul rand printr-o mentalitate deschisa si flexibilitate in abordarea problemelor.

De asemenea echipa noastra dovedeste spirit de initiativa, dorinta de atingere a unui nivel profesional ridicat, ambitie si nu in ultimul rand putere de munca.

JobFix crede in sansa tuturor de a se afirma pe plan profesional si este alaturi de fiecare dintre dumneavoastra.
Garantat !