Responsabil raion produse proaspete

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este deschis in Cora Alexandriei (Rahova)

Iti vei coordona, motiva si organiza angajatii
Te vei asigura ca imaginea raionului (aranjare si calitate produse, semnalizare) corespund asteptarilor clientilor
Vei gestiona vanzarile si stocurile produselor din raion pentru atingerea obiectivelor comerciale
Vei reprezenta compania in relatia cu clientii, informandu-i si cautand solutii pentru solicitarile lor

CERINTE

Cautam colegi dornici sa descopere domeniul vanzarilor de retail!
Daca iti plac provocarile si vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic, te asteptam in echipa noastra! Cautam responsabili raion care pot invata sau se pot dezvolta alaturi de noi in domeniul comercial!

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila si un mediu dinamic, competitiv
- Abonament medical la o clinica privata
- Bonuri de masa

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!