RESPONSABIL PROTECTIA MUNCII-PSI-AUTORIZAT ISCIR

Ayla Chemicals S.R.L. Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii Superioare Tehnice (3 ani sau 5 ani);
- Cursuri autorizarte in domeniul SSM-SU si PSI in conformitate cu legislatia actuala;
- Abilitati de organizare, planificare si control al activitatii;
- Persona cu initiativa si capacitate de decizie rapida;
- Disponibilitate deplasari
- Persoana autorizata RSTVI ( Responsabil cu supravegherea si verificarea tehnica a instalatiilor) - persoana sa detina carnet vizat de ISCIR

CERINTE

- Efectueaza instruirea pe linie de SSM-SU si PSI la angajare si periodic;
- Asigura instruirea si informarea personalului in probleme de SSM-SU si PSI;
- va urmari modul in care s-a actionat pentru realizarea lucrarilor privind imbunatatirea conditiilor de munca din sectii, conform programelor intocmite in acest scop;
- reprezinta societatea in reletiile cu organele de control si autoritatile locale si nationale in domeniu.

BENEFICII OFERITE

discutabil la momentul interviului, in functie de experienta
Mentiune : transportul la/de la locul de munca este asigurat de catre companie

Ayla Chemicals face parte din grupul Ayla International, activand in domeniul constructii.