Responsabil Productie

ACVATOT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura buna organizare a santierelor din departament din punct de vedere financiar, tehnic, calitate, mediu;
- asigurafunctia comerciala(relatii cu clienti, furnizori si subcontractori);
- managementul fortei de muncasi al echipamentelor;
- intocmirea de evidente si raportari;
- informarea, consultarea si participarea la toate activit¿tile privind buna desfasurare a proiectelor.

CERINTE

- diplomade inginer in domeniul constructiilor (drumuri, retele de apa/canalizare) ;
- experienta in domeniul constructiilor edilitare;
- experientain organizarea si coordonarea mai multor proiecte persoanafoarte organizata, responsabila, competenta;
- disponibilitate la deplasare in tara;
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa;
- abonament medical la o clinicaprivata;
- programe de formare profesionala;
- integrarea intr-o echipatanarasi competitiva;
- expunerea la un mediu international de lucru.

Companie de constructii cu capital strain, ACVATOT (infiintata in 1991) realizeaza lucrari de reabilitare ale retelelor de apa, canalizare, gaz si lucrari de amenajari exterioare (drumuri, terasamente). Cu o cifra de afaceri de peste 18 mil de euro si 231 angajati, firma are activitati in Bucuresti si in principalele orase din Romania (Brasov, Constanta,Iasi , Cluj, Pitesti, Ploiesti etc.)