RESPONSABIL PROBE

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Garanteaza calitatea muncii efectuate testand metodic autoturismele dupa lucrari, cu ajutorul fisei de proba.
Contribuie, in functie de rezultatele probei dinainte de lucrari, la buna orientare a operatiilor ce urmeaza a fi efectuate.
- probeaza autoturismele desemnate de seful de echipa;
- ia cunostinta de lucrarile solicitate in comanda de lucrari;
- controleaza realizarea si conformitatea tuturor lucrarilor solicitate de client;
- identifica toate defectiunile de functionare sau de montare;
- asigura calitatea interventiilor, contribuie la imaginea serviciului post-vanzare al firmei

CERINTE

Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj)
Experienta minim 7 ani pe o pozitie de receptie service
Vigilent si metodic
Vaste cunostinte tehnice
Precis si atent
Posesor permis categoria B
Cunostinte de limba franceza

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!