Responsabil Piese de Schimb - Domeniul AUTO

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru activeaza in domeniul auto.

- Detecteaza problemele la masini;
- Face necesarul de piese de schimb;
- Vinde piesele.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in vanzare de piese auto minim un an
- Lucrul in service auto minim un an
- Limba engleza la nivel conversational
- Cunostinte PC la nivel de operare
- Abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Lucrul intr-o firma de renume

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.