Responsabil Personal - Punct Lucru Bucuresti

BUSINESS IDEAS PROVIDER GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si gestionarea dosarelor de angajare,

- Gestionarea deconturilor angajatilor BIP Grup,

- Mentinerea unui nivel ridicat de profesionalism in relatia cu institutiile statului, pe linie de personal,

- Instruirea personalului pe linie de PM si PSI

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani in activitati similare, cu sustinerea experientei prin atestate specifice,

BENEFICII OFERITE

- Pachetul salarial va fi discutat individual, pe parcursul interviurilor.

BIP Grup are ca si specializare prestarea serviciilor conexe vânzărilor (merchandising, promovare, evenimente, refill si distributie POSM), fiind în acest segment de servicii o principală soluţie pentru outsourcing atât în retailul modern si în cel tradiţional.

Prestam serviciile mentionate pentru Red Bull, Tchibo, Elite, Kraft, Orkla Foods, Masterfoods, JTI, L\'Oreal etc.