RESPONSABIL PERSONAL

Business Ideas Provider Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea dosarelor de angajare;
- inregistrarea si arhivarea dosarelor de angajare,
- inregistrarea lunara a declaratiilor catre ITM;
- eliberarea inscrisurilor pentru angajati (adeverinte, copii CM etc);
- realizarea lunara a statelor de salarii si implicit a calculatiilor aferente acestora;
- depunerea si inregistrarea statelor de salarii si a altor documente, in acord cu legislatia in vigoare;
- intocmirea si gestionarea fiselor de PSI si PM;
- gestionarea integrala a activitatilor pe linie de PSI si PM;
- gestionarea la termen si in conditiile stipulate de lege, a deconturilor de cheltuieli;

CERINTE

- experienta in gestionarea problemelor de personal;
- certificarea calitatii acestuia prin inscrisuri (ITM, PSI, PM etc);
- capacitatea de a gestiona un numar mare de angajati;
- relatii dezvoltate cu autoritatile din domeniu;

NU IMPLICA ATRIBUTII DE RECRUTARE, FORMARE SI EVALUARE PERSONAL!!!

BIP Grup Romania este o companie a grupului international IMSG (http://www.imsg.co.uk) si reprezinta o principala optiune in externalizarea serviciilor de vanzari si trade marketing pentru companii prezent in segmentul FMCG, telecomunicatii, retail, finante&banci, electronice, farmaceutice etc. Cu o structura permanenta de peste 700 angajati, BIP Grup Romania presteaza servicii pentru Red Bull Romania, Strauss, Kraft Foods, Philip Morris, L’Oreal etc.

Pentru mai multe detalii vizitati www.bipgrup.ro