Responsabil personal

BIP Grup Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea dosarelor de angajare,
- inregistrarea si arhivarea dosarelor de angajare,
- inregistrarea lunara a declaratiilor catre ITM,
- eliberarea inscrisurilor pentru angajati (adeverinte, copii CM etc)
- realizarea lunara a statelor de salarii si implicit a calculatiilor aferente acestora,
- depunerea si inregistrarea statelor de salarii si a altor documente, in acord cu legislatia in vigoare,
- intocmirea si gestionarea fiselor de PSI si PM,
- gestionarea integrala a activitatilor pe linie de PSI si PM
- gestionarea la termen si in conditiile stipulate de lege, a deconturilor de cheltuieli,

CERINTE

- experienta in gestionarea problemelor de personal,
- certificarea calitatii acestuia prin inscrisuri (ITM, PSI, PM etc),
- capacitatea de a gestiona un numar mare de angajati,
- relatii dezvoltate cu autoritatile din domeniu,

NU IMPLICA ATRIBUTII DE RECRUTARE, FORMARE SI EVALUARE PERSONAL!!!

BIP Grup are ca ¿i specializare prestarea serviciilor conexe vânz¿rilor (merchandising, promovare, evenimente, refill si distributie POSM), cu peste 500 angajati in 2007, fiind în acest segment de servicii o principal¿ solu¿ie pentru outsourcing atât în retailul modern ¿i în cel tradi¿ional. BIP Grup presteaza in prezent servicii pentru Colgate Palmolive, Red Bull Romania, Interbrew, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Masterfoods, L’Oreal etc.
Pentru mai multe detalii vizitati www.bipgrup.ro