Responsabil personal

Business Ideas Provider Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea dosarelor de angajare,
- inregistrarea si arhivarea dosarelor de angajare,
- inregistrarea lunara a declaratiilor catre ITM,
- eliberarea inscrisurilor pentru angajati (adeverinte, copii CM etc)
- realizarea lunara a statelor de salarii si implicit a calculatiilor aferente acestora,
- depunerea si inregistrarea statelor de salarii si a altor documente, in acord cu legislatia in vigoare,
- intocmirea si gestionarea fiselor de PSI si PM,
- gestionarea integrala a activitatilor pe linie de PSI si PM
- gestionarea la termen si in conditiile stipulate de lege, a deconturilor de cheltuieli,

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- experienta in gestionarea problemelor de personal,
- certificarea calitatii acestuia prin inscrisuri (ITM, PSI, PM etc),
- capacitatea de a gestiona un numar mare de angajati,
- relatii dezvoltate cu autoritatile din domeniu,

BIP Grup este o principala sursa pentru externalizarea serviciilor de merchandising, promovare si distributie POSM, avand avantajul:
- acoperirii nationale,
- structura performanta la nivelul fiecarei divizii (Ex: peste 400 de merchandiseri),
- echipe specializate food & non-food,
- sisteme performante de comunicare si monitorizare,

BIP Grup presteaza in prezent, la nivel national, pentru Red Bull Romania, Tchibo Romania, Elite, Kraft Foods, JTI, Masterfoods, Orkla Foods, Coca Cola, Pepsi, Interbrew, Tuborg, L’Oreal etc.

Pentru mai multe detalii vizitati www.bipgrup.ro