Responsabil parc auto / Sef departament tehnic

Rumanian International Assistance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea conducatorilor auto si asigura buna desfasurare a transporturilor solicitate;
- Raspunde de evidenta si intretinerea parcului auto (revizii tehnice, reparatii curente, reparatii accidentale)
- Centralizeaza consumurile de carburanti si lubrifianti si le propune spre aprobare conducerii
- Centralizeaza foile de parcurs
- Cunoaste si sa aplica intocmai prevederile R.O.I. precum si reglementarile interne privitoare la folosirea eficienta a parcului auto, precum si reglementarile interne privitoare la folosirea eficienta a parcului auto, asigurarea starii de operativitate si de confort, la nivelul cerintelor companiei
- Cunoaste permanent situatia in probleme auto in cadrul Departamentului Tehnic ¿ starea tehnica si de intretinere, consumurile si modul de folosinta a autoturismelor
- Propune masuri de sporire a eficientei activitatii de transport, reducerea cheltuielilor de exploatare
- Propune masuri pentru imbunatatirea continua a conditiilor de parcare, precizeaza operatiunile de intretinere si reparatii care se executa de catre conducatorii auto din cadrul Diviziei

CERINTE

- Studii de specialitate mecanica sau transporturi
- Experienta in domeniu minim 2 ani
- Abilitati:
carnet de conducere - categoria B
cunostinte PC - MS Office
- Trasaturi de personalitate:
abilitati de comunicare si negociere
abilitati organizatorice
rezistenta la stress

BENEFICII OFERITE

Telefon mobil, masina de serviciu, tichete de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

RUMANIAN INTERNATIONAL ASSISTANCE SRL