Responsabil parc auto

SC KASTA METAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea parcului auto;
- mentine relatia cu Regidtrul Austo, POlitia, compania de Asigurari;
- asigura verificarea starii tehnice a autovehiculelor;
- coordoneaza activitatea de intretinere si reparatii;
- obtine documentele si avizele necesare pentru exploatarea [arcului auto;
- verifica si tine evidenta documentelor specifice: rute de transport, foi de parcurs; registre; foi de drum; ordine de deplasare; bonuri de combustibil; diagrame etc.
- atestatul de la Registrul auto.
- etc.

CERINTE

- studi medii sau superioare ( preferabil Facultatea de Transporturi);
-min. 1 an pe un post asemanator;
- cunostinte bune in domeniul auto;
- limba engleza - nivel mediu;
- cunostinte bune MS Office;
- permis de conducere cat. B; avantaj alte categorii;
- ordonat, ferm, punctual, serios;
- abilitati de comunicare si negociere.

Oferim solutii pentru amenajarea curtii si a interioarelor. Realizam proiecte complexe pentru amplasarea piscinei, saunei sau spa-ului in spatii interioare si exterioare. Pentru decorarea gradinilor oferim fantani arteziene clasice sau cu figurine din bronz, iazuri, cascade, umbrele si umbrare, precum si mobilier de cea mai buna calitate. Furnizam produse in domeniul alimentarilor cu apa: potabilizare, transport, optimizarea consumului si epurarea apelor uzate.