Responsabil ofertare materiale electrice

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participa la elaborarea ofertelor tehnico-comerciale solicitate de clienti;
• Dezvolta permanent baza de date privind piata de produse si servicii oferite de organizatie;
• Tine la zi lista furnizorilor si colaboratorilor agreati;
• Gestionarea, optimizarea si sustinerea ofertelor.

CERINTE

Clientul nostru este o companie care activeaza de 13 ani in domeniul distributiei de materiale electrice si corpuri de iluminat industriale si decorative.

CANDIDATUL IDEAL:
Daca esti o persoana activa, responsabila, ai studii superioare tehnice sau esti student la
Facultatea de Electrotehnica/Facultatea de Inginerie Electrica, ai experienta in domeniul ofertarii pe materiale electrice si cunosti limba engleza, atunci esti un candidat potrivit.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv;
-bonusuri lunare;
-mediu de lucru placut;
-oportunitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.