Responsabil Metode de Distributie Comerciala

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creeaza si implementeaza metode adecvate procesului de distributie si facturare a vehiculelor noi, marcile Dacia, Renault si Nissan;
Identifica erorile de procese si analizeaza cauzele;
Propune modificarea si imbunatatirea proceselor si sistemelor informatice pentru a atinge standardele de calitate;
Formalizeaza, difuzeaza si aplica metodele si procedurile de lucru;
Redacteaza si actualizeaza procedurile si caietele de sarcini aferente ariei de activitate;
Asigura formarea angajatilor din departamentul de distributie comerciala si a angajatilor din reteaua de agenti autorizati Dacia, Renault si Nissan.

CERINTE

Absolvent (a) de studii superioare, de preferat economice;
Experienta in managementul proiectelor si calitatea proceselor constituie un avantaj;
Foarte bune cunostinte de limba franceza si limba engleza;
Foarte bune abilitati de comunicare scrisa si orala pentru sustinerea de prezentari;
Abilitatea de a identifica si rezolva probleme cu usurinta;
Initiativa, rigurozitate, autonomie.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;
Conditii de lucru moderne, la standarde internationale;
Parcurs de integrare si formare profesionala pentru noii angajati;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.