Responsabil Mediu / Agent Vanzari

GIW Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea anexelor 1,2,3, dupa caz, de preluare a deseurilor;
-Respectarea legislatiei in domeniu principal de activitate al societatii; (RESPONSABIL MEDIU)
- Contactarea telefonica a clientilor si prezentarea ofertei companiei de preluare deseuri;(AGENTI VANZARI)
- Oferirea de consultanta si suport clientilor;(AGENTI VANZARI)

CERINTE

- Studii superioare
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Mod de gandire orientat spre clienti;
- Experienta in domeniul colectarii deseurilor, minim 1 an;
- Experienta in vanzari,
- Orientare catre rezultate;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic;
- Perfectionare continua si posibilitati de promovare
- Pachet salarial atractiv si bonus bazat pe eficienta si efort;

Companie ce presteaza servicii de colectare, stocare, tratare, valorificare/eliminare deseuri periculoase si nepericuloase.