RESPONSABIL MARKETING

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Asigura creearea bazei de date;
* Informeaza clientii din baza de date alocata;
* Asigura feed-back pentru echipele de marketing si vanzari;
* Intocmeste rapoarte periodice si le prezinta Directorului General;
* Asigura promovarea produsului;
* Asigura punerea in practica a programelor de marketing transmise de catre furnizorul de echipamente. .

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare, avantaj studii ECONOMICE;
* Experienta minim 1 an pe post similar (RESPONSABIL MARKETING);
* Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office, Corel, Photoshop.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu bune abilitati de relationare interumana, responsabila, rezistenta la stres, creativa.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

-Salariul NET lunar este de 3000 RON.
-Pentru perioada de proba salariul net este de 1500 RON (la sfarsitul perioadei de proba se vor oferii inca 1500 RON pentru fiecare luna de proba in functie de performante).
-Se ofera tichete de masa.
-Program de lucru L-V, 08.00-16.30.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERT CU MASINI DE RIDICAT SI TRANSPORTAT, PIESE DE SCHIMB, SERVICE.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 6.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro