RESPONSABIL MARKETING

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, in plina expansiune, reprezentant cu renume in piata de Bricolaj.

RESPONSABILITATI:
Urmarirea trendului pietei
Implementarea strategiilor de marketing in promotii, PR si comunicarea catre grupurile tinta impreuna cu departamentul vanzari
Realizarea unui plan eficient de marketing pentru promotii si activitati de promovare, inclusiv realizarea bugetului

CERINTE

- Studii superioare intr-unul din domeniile: Marketing, Relatii Publice;
- Experienta pe un post similar: minim 3 ani; retail
- Cunostinte de limba FRANCEZA: nivel avansat; Cunostinte de Limba Engleza: mediu
- Permis de conducere categoria B;
- Cunostinte operare PC ( Office, Internet, Excell, Power Point, Adobe Photoshop);
- Persoana dinamica, creativa;
- Abilitati de comunicare si interrelationare.

BENEFICII OFERITE

NEGOCIABIL

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.