RESPONSABIL MARKETING

Divizia Real Estate - RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se implica in dezvoltarea si implementarea strategieie de marketing si de vanzari
- coordoneaza campaniile de promovare a diviziei de Real Estate (elaborarea de materiale promotionale)
- realizeaza studii de piata
- gestioneaza bugetul de marketing
- colaboreaza cu echipa de vanzari in vederea atingerii obiectivelor de vanzare

CERINTE

- studii economice (preferabil marketing)
- experienta specifica domeniului (2 ani), avantaj pe segmentul Real Estate
- experienta in administrarea bugetelor
- atitudine proactiva
- abilitati de comunicare si relationare
- disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv
- oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un holding puternic
- mediu profesionist

Divizia de Real Estate a Grupului RTC reuneste companii cu activitati in domeniul imobiliarelor si constructiilor:
- cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare;
- inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate;
- servicii de intretinere a spatiilor, administrare, paza permanenta, curatenie industriala;
- prelucrari mecanice, confectii metalice;
- constructii civile si industriale.

Peste 11.000 mp birouri, 4.500 mp spatii comerciale, 45.000 mp spatii depozitare si 570.000 mp teren sunt administrate de firmele acestei divizii.