Responsabil Managementul Calitatii

IMPACT DEVELOPER & CONTRACTOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la elaborarea/revizuirea documentelor sistemului de management al calitatii
Asigura gestionarea documentelor sistemului de management al calitatii in cadrul compartimentelor companiei
Participa la efectuarea auditurilor interne de calitate si mediu
Urmareste realizarea actiunilor corective/preventive considerate necesare imbunatatirii sistemului de management al calitatii
Intocmeste documentele de calitate solicitate in activitatea de ofertare/contractare
Urmareste realizarea actiunilor corective/preventive in cadrul compartimentelor companiei
Efectueaza instruiri interne referitor la sistemul de management al calitatii

CERINTE

Studii superioare
Cursuri de managementul calitatii, cursuri de auditor intern
Experienta minima dorita: 3 ani in managementul calitatii
Operare PC (MS Office)
Cunoasterea legislatiei si a reglementarilor in vigoare in domeniul constructiilor constituie un avantaj
Cunostinte de limba engleza
Persoana organizata si comunicativa

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si provocator;
Posibilitati de dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate;
Salariu motivant in functie de cunostinte si performanta.;

Numai candidatii care indeplinesc cerintele mentionate vor fi contactati.

SC Impact Developer&Contractor SA este o societate comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce activeaza in domeniul dezvoltarii imobiliare. A fost infiintata in anul 1991, prin subscriptie publica. Incepand din anul 1996 este cotata la Bursa Romana de Valori Bucuresti, iar din 1998 este membru al National Association of Home Builders - USA. Participa activ la evenimentele importante din domeniul imobiliar atat din tara cat si din strainatate.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte in propriile ansambluri rezidentiale, precum si dezvoltarea si contractarea de spatii de birouri - clasa A - in Centre de Afaceri.