RESPONSABIL MAGAZIN GASTRONOMIE

LE MANOIR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiuni generale ale postului

Primirea clientilor in mod elegant si calduros
Consilierea clientilor asupra caracteristicilor produselor
Consilierea telefonica a clientilor
Implicarea activa in promovarea produselor
Finalizarea vanzarilor atat pentru clientii din magazine cat si pentru clientii corporate
Orientare permanenta inspre clienti si urmarirea fidelizarii acestora
Participare la aranjarea produselor in raioane si controlul calitatii
Cunostinte de contabilitate si operare PC
Disponibiltate pentru program prelungit

CERINTE

Persoana agreabila, organizata, energica, capabila de a intretine relatii excelente cu oamenii
Aspect fizic placut
Experienta reusita in domeniul vanzarilor de lux
Studii medii sau superioare
Interesat de gastronomie si vinuri
Atitudine pozitiva
Cunostinte si abilitati manageriale
Capacitate buna de evaluare, analiza si de a lua independent decizii
Cunostinte de operare PC
Permis de conducere categoria B
Cunostinte de limba franceza si engleza

Ne intereseaza doar colaborarile pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Lucru intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista
Salariu atractiv + prime
Dezvoltare profesionala , deplasari in strainatate

Companie cu capital romano-francez, lidera pe piata romaneasca in domeniul gastronomiei si vinurilor de lux
Clientii nostri sunt persoane si companii prestigioase din Romania