RESPONSABIL MAGAZIN

FUTURA LENJERIE 2010 S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine in vederea atingerii obiectivelor in concordanta cu strategia de vanzari a brandului;
- Asigura un nivel ridicat de servicii in interiorul magazinelor;
- Verifica mentinerea standardelor de visual conform cerintelor de brand;
- Supravegheaza implementarea activitatilor promotionale in magazin;
- Promovarea activa a imaginii si a produselor proprii brandului;
- Asigurarea de asistenta si consiliere clientilor in achizitionarea de produse.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si leadeship,
- Experienţa in retail (comercializare articole de imbracaminte) sau servicii clienti intr-o poziţie similara
- Capacitatea de a motiva echipa pentru depasirea targetelor
- Orientare spre performanta si dorinta de continua dezvoltare profesionala
- Disponibilitate pentru deplasari interne si externe

BENEFICII OFERITE

- Programe si cursuri de dezvoltare PROFESIONALA
- Mediu de lucru dinamic
- Un loc de munca stabil si placut

Futura Lenjerie 2010 S.R.L. este o companie ce activeaza in domeniul retail-ului de articole vestimentare. Prin intermediul celor 11 magazine deschise in Romania (Bucuresti, Ploiesti, Constanta si Timisoara) comercializeaza produsele a trei cunoscute brand-uri italiene, Calzedonia, Intimissimi si Tezenis.
Compania are un mediu placut, modern de lucru si un colectiv tanar.
Cautam o persoana tanara, deschisa, dornica sa invete sa lucreze in domeniu.