Responsabil Magazie

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Postul se subordoneaza Responsabilului Logistica Departament si nu are persoane in subordine.

Responsabilitati:
- intocmirea cererilor de oferta si transmiterea acestora catre departamentul Achizitii si Logistica
- urmarirea comenzilor pana la sosirea acestora
- receptia materialelor si produselor si verificarea calitativ si cantitativa a acestora
- pregatirea si asigurarea transferului materialelor conform comenzilor catre santiere
- intocmire formalitati livrare
- evidenta consumuri pe comenzi
- orice alte activitati desfasurata la magazie
- activitati de logistica

CERINTE

- Studii medii absolvite
- Minim 1 an pe o pozitie similara, preferabil intr-o companie cu profil electric
- Bunacunoastere a MS Office (Word, Excel), Internet
- Capacitate de organizare, capacitate de a respecta termene limita si de a lucra in conditii de stres
- Trasaturi de personalitate: persoana ordonata, serioasa, dinamica, onesta.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet avantajos, tichete de masa, bonusuri functie de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale.