RESPONSABIL LOGISTICA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detinatorul acestui post va organiza intreaga activitate logistica in scopul asigurarii unei bune aprovizionari, a livrarii comenzilor si mentinerii stocurilor la un nivel optim, urmarind incadrarea acestor operatiuni in costurile bugetate.
Se ofera mediu de lucru dinamic si profesionist, pachet salarial atractiv: masina de serviciu, telefon mobil, tichete de masa, acces la instruire, asigurare de viata, posibilitati de dezvoltare a carierei.

CERINTE

- Absolvent studii medii, studiile superioare prezinta avantaj;
- Experienta in distributie (de preferat in domeniul produselor cu temperatura controlata) - min. 5 ani;
- Cunostinte de utilizare PC si lb. engleza;
- Abilitati deosebite de organizare, comunicare, negociere, motivare, lucru in echipa;
- Gandire analitica, orientare spre rezultate, dinamism, capacitatea de a lua decizii;
- Permis auto categ. B, categ. C reprezinta avantaj;
- Recomandari la cerere.