Responsabil logistica

ProfiPower SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu o experienta de zece ani in domeniu, compania este una din cele mai cunoscute din domeniul catteringului pentru evenimente din Bucuresti.

Responsabilitati
• Intocmeste necesarul de ustensile, aparate si echipamente pentru bucatarie
• Lanseaza si urmareste comenzi
• Efectueaza calculul pretului de transport si de intrare in magazie
• Tine evidenta si administreaza ustensilele de lucru, aparatele si echipamentele bucatariei
• Monitorizeaza echipamentele si aparatele si organizeaza cu subcontractanti externi repararea/ verificarea lor atunci cand este cazul
• Verifica documente si intocmeste rapoarte
• Mentine relatia cu transportatorii

CERINTE

Profilul candidatului ideal
• Studii superioare
• Experienta demonstrabila in logistica
• Spirit analitic
• Comunicare buna
• Team-spirit
• Atentie la detalii
• Cunostinte solide de limba engleza
• Cunostinte MS Office
• Bun organizator

BENEFICII OFERITE

Oferta
• Salariu competitiv
• Mediu de lucru modern
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti
• Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume

Daca sunteti interesat de acest post, va rugam vizitati websiteul nostru www.profipower.ro si trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la recrutare@profipower.ro!

ProfiPower este o companie de recrutare dedicata profesionistilor cu specializari in: management, resurse umane, finante, inginerie, vanzari si marketing, IT& Telecomunicatii, imobiliare si legal. Serviciile noastre includ recrutarea permanenta si temporara functie de nevoile specifice ale clientilor nostri, dar si solutii „tailor made” de recrutare interna si internationala.