Responsabil Logistica

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se preocupa de buna desfasurare a transportului de la furnizori la sediul central
- asigura evidenta planificarilor transporturilor
- gestioneaza documentele necesare pentru buna organizare a activitatilor de transport
- elaboreaza raportari catre superiori, in ceea ce priveste activitatea desfasurata si rezultatele obtinute
- actioneaza in vederea asigurarii suportului necesar clientului
- propune si implementeaza solutii logistice in sensul optimizarii performantelor companiei

CERINTE

- studii superioare finalizate
- experinta de cel putin 1 an pe un post similar
- limba engleza - nivel avansat
- cunostinte avansate de Word, Excel
- permis de conducere: B (experienta minim 1 an)
- abilitati de lucru in echipa
- responsabilitate si capacitatea de organizare
- dorinta de afirmare si de invatare
- posibilitatea de a lucra sub presiune si cu termene limita

BENEFICII OFERITE

Salariul negociabil, se va discuta la interviu.

Tandem Consulting este o firma de consultanta HR care traieste in epoca e-business. Misiunea noastra este de a identifica si de a pune in valoare potentialul uman. Sprijinim astfel organizatiile sa-si valorifice principala lor resursa - oamenii, pe care ii ajutam sa fie mai eficienti si sa se adapteze schimbarilor punandu-le in echilibru competentele cu obiectivele.
Noi punem oamenii in valoare.
Competentele noastre acopera intreaga gama a resurselor umane: asigurarea necesarului de capital uman, testare, evaluare, training, coaching, audit resurse umane.
Dinamici, flexibili si creativi, actionam pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri, cu care lucram in tandem.
Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu cei aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.

Tandem Consulting este o firma de consultanta HR care traieste in epoca e-business.
Intr-un mediu de afaceri aflat intr-o continua schimbare, noi oferim abordari inteligente pentru rezolvarea problemelor in domeniul resurselor umane.
Misiunea noastra este de a identifica si de a pune in valoare potentialul uman.
Actionam pentru atingerea obiectivelor clientilor nostri, cu care lucram in tandem. Atitudinea de parteneriat ne caracterizeaza atat in relatia cu angajatorii, cat si cu cei aflati in cautarea unei configuratii profesionale in ascensiune.