Responsabil Intermedieri Contracte, Relatii Furnizori/ Clienti

Futura Trasporti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptionarea cererilor din partea clientilor
- Verificarea propriilor disponibilitati in baza accesului la informatii referitoare la pachetul furnizori
- Negocierea preturilor cu clientii/furnizorii
- Comunicarea ofertei
- Definitivarea contractelor
- Elaborarea si transmiterea documentatiei aferente contractelor.
- Activitatea se va desfasura urmind procesul operativ consolidat care va fi indeamanunt ilustrat.

CERINTE

- Experienta minim 3 ani intr-unul din domeniile secretariat, marketing, administrativ.
- Abilitate in operare PC, optime cunostinte si dexteritate in folosirea aplicatiilor MS Office.
- Cunostinte tehnici de negociere si comunicare, abilitati in vanzari si comunicare.
- Maxima seriozitate
- Varsta minima 30 ani
- Constituie un avantaj buna cunoastere a cel putin unei limbi straine: engleza, franceza, italiana
- Nefumatoare.

BENEFICII OFERITE

negociabil

DESCRIEREA FIRMEI

servicii transport international rutier de marfuri