Responsabil HR

R&I ETIC SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, importanta companie de telecomunicatii din Romania, cautam persoana potrivita sa devina noul membru al echipei Departamentului de Resurse Umane, avand urmatoarele atributii principale:

- Intocmirea si eliberarea documentatiei specifice (CIM, acte aditionale, decizii incetare contracte de munca, adeverinte de venit, etc.)
- Asigurarea relatiei cu ITM Bucuresti
- Monitorizarea managamentului documentelor in relatia dintre sediu cele 10 puncte de lucru din tara
- Intocmirea si gestionarea dosarelor de angajare
- Redactarea si publicarea anunturilor angajare
- Selectie preliminara de CV-uri
- Gestionarea agendei de interviuri

CERINTE

- Curs de relatii de munca recunoscut de ITM si drept de completare si modificare in carnetele de munca (obtinut prin examen la ITM)
- Experienta relevanta in relatia cu autoritatile locale
- Temeinice cunostinte de legislatia muncii
- Cunostine medii de Excel
- Minutiozitate si atentie la detalii
- Abilitati foarte bune de relationare si de integrare in echipa
- Capacitate ridicata de planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Mediu de lucru prietenos si stabil
Colectiv tanar si profesionist

Compania R&I ETIC SOLUTIONS este specializata in furnizarea de servicii competitive si personalizate in domeniul resurselor umane, cu o activitate condusa in spiritul integritatii si eticii, cu o echipa competenta si actionand cu profesionalism, manifestand prin toate actiunile sale preocuparea pentru imbinarea cu succes a intereselor companiei cu cele ale comunitatii.

Profesionalismul si atitutindea proactiva au constituit premise fundamentale in constituirea unui portofoliu prestigios de clienti (companii romanesti de marime medie sau multinationale), pentru care am derulat proiecte complexe si complet customizate de training si recrutare.