RESPONSABIL GARANTII AUTO

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- completeaza documentatia de garantie
- introduce codurile produselor defecte in programe specializate
- intocmeste borderourile de garantie si factura de garantie dupa acceptarea borderourilor
- codifica reparatiile efectuate
- transmite cererea de rambursare garantie
- gestioneaza dosarele de garantie
- preia, eticheteaza, depoziteaza piesele defecte
- caseaza piesele defecte dupa facturare
- trateaza inadvertentele aparute in procesul de garantie

CERINTE

- studii superioare (Facultatea de Transporturi)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- lucrul intr-un mediu placut si dinamic

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.