RESPONSABIL GARANTII

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Royalty Jobs Int. se afla in cautarea candidatului care va ocupa pozitia RESPONSABIL GARANTII in cadrul uneia dintre cele mai cunoscute companii de import auto de pe piata romaneasca.

Responsabilitati:
-primirea si verificarea cererilor de autorizare
-solicitarea planului de intretinere
-decizia acordarii/neacordarii autorizatiilor solicitate de service si asumarea responsabilitatii asupra acesteia
-intocmirea rapoartelor de garantie
-acordarea de consultanta tehnica telefonica atunci cand este nevoie

CERINTE

-Minim 1 an experienta pe o pozitie similara/in domeniul auto
-Cunostiinte temeinice in domeniul auto -piese auto, etc
-Studii in domeniul tehnic - absolvite

-Buna capacitate de comunicare
-Flexibilitate
-Seriozitate, Dedicare
-Spirit al responsabilitatii dezvoltat

-Cunostiinte limba engleza-nivel conversational

ROYALTY JOBS INTERNATIONAL is a personnel leasing company. The company collaborates with specialized people, finding them contracts at different Customers. The collaboration is based on work contract full-time, work-contract part-time or subcontracting (freelancers).
Availability and flexibility is the key of succes !