RESPONSABIL FINANCIAR

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia de RESPONSABIL FINANCIAR se afla in subordinea Directorului Financiar si presupune responsabilitati precum:
- management financiar al proiectelor,
- intocmire documentatie specifica, monitorizare buget, controlul costurilor, elaborarea rapoartelor financiare, a cererilor de rambursare.

Pozitia de RESPONSABIL CONTABILITATE PRIMARA - CASIERIE SI GESTIUNE, se afla in subordinea Directorului Financiar si presupune:
responsabilitati specifice casierie (necesar plati, retrageri numerar, intocmire dp/di, respectarea plafoanelor de casa, verificare disponibil numerar, raportare avansuri spre decontare, registru de casa, niruri, relatia cu banca etc), ordine de deplasare si specifice contabilitatii de gestiune (procese verbale, nir, documente de consum, inventariere si etichetare,gestionare mijloace fixe), arhivare documente.

CERINTE

POZITIA DE RESPONSABIL FINANCIAR
- Absolvent de ASE - Contabilitate si Informatica de Gestiune sau Finante Banci;
- Cunostinte foarte bune de contabiliatte si fiscalitate, experienta intr-o firma de contabilitate este un avantaj;
- Experienta pe contabilitate completa si management financiar de minim 3 ani;
- Limba engleza sau italiana - AVANSAT;

POZITIA RESPONSABIL CONTABILITATE PRIMARA - CASIERIE SI GESTIUNE
- Studii economice superioare sau liceu economic de contabilitate, cursuri specifice;
- Minim 2 ani experienta in contabilitate primara/serviciul financiar: facturare, casierie, gestiune.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.