Responsabil Exploatare - domeniul logistica, distributie

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea prestarilor/ livrarilor catre clienti
- Organizarea si planificarea operatiunilor logistice
- Adaptarea resurselor umane si materialelor pe care le are la dispozitie si care sunt necesare pentru realizarea activitatilor

CERINTE

- Cunostinte de gestiune
- Cunostinte despre reglementarile vamale
- Cunoasterea procedurilor de calitate, protectie, mediu - avantaj
- Experienta 1-2 ani in domeniu
- Cunoastere buna a limbii engleze
- Capacitate de a conduce o echipa si de a relationa cu clientii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Pluri Consultants Romania este o companie de consultanta ce activeaza de peste 14 ani pe piata din Romania, oferind solutii globale in domeniul Resurselor Umane.

Acum, Pluri Consultants iti ofera oportunitatea de a evolua in cariera, de a lucra in echipa de profesionisti a unuia dintre clientii sai, companie internationala, pe postul de: RESPONSABIL EXPLOATARE