RESPONSABIL DOTARI PUNCTE DE DESFACERE

Valrom Industrie S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de intocmirea comenzilor, aprovizionarea si livrarea tuturor materialelor si echipamentelor necesare realizarii investitiilor
- raspunde de intocmirea comenzilor, aprovizionarea si livrarea dotarilor specifice
- urmarirea si coordonarea activitatilor privind dotarile si logistica, respectand standardele de imagine ale companiei

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta minim 1 an in aprovizionare sau dotari spatii
- abilitati operare calculator
- abilitati dezvoltate de comunicare si lucru in echipa
- abilitati logistica
- capacitate de organizare
- orientare pe rezultate
- flexibilitate
- disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus pe proiect
- telefon mobil

Infiintata in 1996, Valrom Industrie este in prezent lider in Romania in productia de teava si fitinguri de material plastic pentru alimentare cu apa, cu gaz, pentru canalizare, instalatii sanitare si de incalzire.
Pentru antreprenorii si comerciantii din Romania sau din afara tarii, Valrom Industrie este un important furnizor de solutii si sisteme de realizare si functionare a diverselor instalatii, remarcandu-se prin calitatea si varietatea produselor.