Responsabil dezvoltare proiecte HORECA - Bucuresti

SC ALBALACT RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea proiectelor alocate – relatia cu clientii, asigurarea implementarii celor stabilite in negocierea cu clientii, in limitele bugetelor, la termenele si cu rezultatele stabilite
- Instruirea angajatilor companiei si ai clientului cu privire la aspectele proiectelor gestionate
- Raportarea cu privire la proiectele alocate

CERINTE

- Min. 5 ani vanzari FMCG
- Experienta in coordonare de proiecte in vanzari constituie avantaj
- Experienta in relatia cu clienti HORECA este obligatorie
- Cunostinte legate de activitatea de vanzare, implementare activitati de trade marketing, gestionare proiecte cu clientii
- Cunostinte PC – nivel bun
- Carnet de conducere categoria B
Candidatul va fi o persoana cu foarte bune abilitati de comunicare si organizare, bun finalizator, orientat spre rezultat, capabil sa coordoneze proiecte si sa raporteze eficient cu privire la indicatorii stabiliti.

PRODUCATOR SI DISTRIBUITOR LA NIVEL NATIONAL DE PRODUSE LACTATE, BRAND-URILE ZUZU, FULGA, DE ALBALACT.