Responsabil depozit materiale de constructii

UNNE INTERNATIONAL SEARCH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma internationala din sectorul constructiilor, cu sediu in Barcelona, cauta pentru o viitoare deschidere de filiala in Bucuresti , un responsabil depozit.

Responsabilitati:

Raporteaza direct la directorul de filiala, va fi responsabil de gestiunea integrala a domeniului logistic si al productiei.

- Planificare si preparare de comenzi;
- Reparare si intretinere;
- Coordoneaza echipa de lucru;
- Supervizeaza nivelele de calitate conform certificare ISO;
- Gestioneaza transportul.

CERINTE

- Capacitate de conducere stivuitor;
- Cunostinte in domeniul productiei;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte de limba spaniola - avantaj;
- Persoana activa dinamica, cu initiativa, capacitate de lucru si o orientare clara spre imbunatatirea serviciului catre clienti.

BENEFICII OFERITE

- Incorporare intr.-o echipa de munca tanara;
- Proiect profesional foarte atractiv;
- Training in Spania (1 luna);
- Salariu negociabil.

Unne Capital Humano Internacional, firma specializata in recrutare si selectie de personal.